Poniżej przedstawiam patent na powiększenie przestrzeni bagażnika w wersji Offroad.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę wrzucić więcej zdjęć i dać kilka wskazówek.
Poniżej przedstawiam patent na powiększenie przestrzeni bagażnika w wersji Offroad.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę wrzucić więcej zdjęć i dać kilka wskazówek.
ciekawa modyfikacja, ile ogólnie dostajemy dodakowej przesztrzeni? w wysokości w cm ? dzięki
Jeżeli usunie się wszystkie plastiki, obróci koło dojazdowe (trzeba je indywidualnym wkrętem zamocować i ustabilizować pod kołem), uzyskujemy wtedy bagażnik prawie jak w wersji Urban.
Dorobiłem jeszcze pokrycie i mam miejsce na drobiazgi pod przykryciem i bagażnik jak w wersji Urban.