Cześć. Ktoś wiem jak wyłączyć automatyczny system START-STOP?
Nie mam fizycznego przycisku na konsoli ani ikonki w menu tabletu.
Zauważyłem że na trybie ECO i NORMAL w korku silnik wyłącza się non stop, ale na trybie SPORT już nie.
Czy można jakoś wyłączyć ta funkcje na innych trybach, bo w korkach jest to trochę irytujące.
Pozdrawiam Marcin
Tak, możesz zmienić sobie kolejność tych ikon lub usunąć niepotrzebne (z tego co pamiętam przytrzymanie na ekranie palcem, na jednej z ikon pozwala zmienić te ikony)
Tak. Każdego dnia odkrywam coś nowego. ![]()
![]()
